“Сестра медична палатна” (постова) 

Вимоги: освіта молодшого спеціаліста з медичною освітою, без шкідливих звичок, вміння працювати в колективі, комунікабельність, акуратність, не конфліктність, прагнення вчитися та розвиватися. 

Обов’язки: робота постової медичної сестри, володіння навичками всіх медичних маніпуляцій, володіння медичною документацією, дотримання правил асептики та антисептики, вміння працювати в команді. 


“Лаборант” 

Вимоги: освіта молодшого спеціаліста з медичною освітою (бажано за спеціальністю – лабораторна справа), без шкідливих звичок, вміння працювати в колективі, комунікабельність, акуратність, не конфліктність, прагнення вчитися та розвиватися. 

Обов’язки: забір матеріалу для досліджень, ведення лабораторних журналів, підготовка лабораторного посуду, організація та проведення біохімічних та загальноклінічних досліджень різних біологічних матеріалів; 
робота на гематологічному і біохімічному анализаторах. 


“Молодша сестра медична” 

Вимоги: загальна середня освіта, без шкідливих звичок, охайність, порядність, не конфліктність. 

Обов’язки: дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, підтримка чистоти лікарні, періодична генеральне прибирання, щоденна поточне прибирання, винесення сміття. 


Лікар УЗД

Вимоги: вища медична освіта, наявність діючого сертифіката, досвід роботи за фахом не менше 2-х років, володіння сучасними методами діагностики, лікування і профілактики, високий рівень професіоналізму, високі комунікативні здібності, відповідальність, скрупульозність, уважність, порядність.

Обов’язки: надання якісної медичної допомоги в рамках кваліфікаційних вимог, ведення медичної документації в електронному вигляді.


Черговий лікар в приймальне відділення

Вимоги: спеціалізація – лікар-терапевт, лікар-невропатолог, досвід роботи від 5 років, бажано в стаціонарі.


Завідувач рентгенологічним відділенням, рентгенолог

Вимоги: вища медична освіта (рентгенолог / радіолог), високий рівень відповідальності, комунікабельність.

Обов’язки: організація роботи відділення, ведення медичної документації, складання звітів, прийом пацієнтів, консультування лікарів при необхідності, опис результатів дослідження.