В необхіднихвипадках пацієнти направляються на консультації до Київського НДІ нейрохірургії, НДІ інфекційних хвороб, Республіканського  центру по вивченню розсіяного склерозу, накафедри Київського медичного університету і т.п.

Неврологічне відділення КМКЛ №11 розташоване на 4 поверсі стаціонарного корпусу лікарні, розраховане на 45 ліжок. В складі співробітників лікарі-неврологи. Приймає хворих з неврологічними захворюваннями з поліклінік Дніпровського району, а також (з дозволу адміністрації) з інших районів та населених пунктів. В основному проводить реабілітаційне лікування неврологічних хворих. Застосовуються різноманітні методи діагностки (в т.ч. ЕЕГ, РЕГ, доплерографія, ЕхоЕГ, рентгенологічне та лабораторне обстеження; в необхідних випадках проводиться МРТ та КТ, різноманітні консультації лікарів-спеціалістів. Використовуються сучасні методи лікування хворих.

Діагностика та лікування:

В неврологічному відділенні проводиться  діагностика та лікування хворих з хронічними судинними захворюваннями центральної нервової системи (дисциркуляторною енцефалопатією), наслідками перенесених травм центральної та периферичної нервової системи, нейроінфекційними захворюваннями, демієлінізуючими захворюваннями нервової системи (розсіяний склероз, наслідки гострого розсіяного енцефаломієліту), з  захворюваннями нервово-м’язевої системи, з наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу (інсультів), з неврозами та неврозоподібними захворюваннями, з ураженнями нервової системи у хворих з різноманітними захворюваннями соматичної сфери (наприклад, з діабетичними полінейропатіями), з ураженнями нервової системи, які виникли після впливу зовнішніх факторів ( наприклад, з алкогольними ураженнями нервової системи, з вібраційною хворобою і т.п.), з вегето-судинною дистонією, з різноманітними радикулярними синдромами, з наслідками захворювань спинного мозку. В необхідних випадках пацієнти направляються на консультації до Київського НДІ нейрохірургії, НДІ інфекційних хвороб, Республіканського  центру по вивченню розсіяного склерозу, на кафедри Київського медичного університету і т.п.

Завідувач неврологічним відділенням КМКЛ №11

Теленгатор Олексанр Якович

Теленгатор Олексанр Якович

044 568 8150

  • Заслужений лікар України
  • Завідувач курсом неврології Київського медичного університету
  • Керівник клініки неврології Київського медичного університету
  • Відповідальний секретар експертної ради Національної медичної палати України
  • д.м.н., професор (КАН), академік УАН, КАН, Нью-Йоркської АН, Міжнародної академії інформатизації (при ООН), Європейської академії природних наук, Академії медико-технічних наук РФ
  • Член-кореспондент МАНЕБ
  • Лікар-невролог вищої категорії
  • Стаж роботи 49 років
  • Автор 250 опублікованих, наукових та науково-методичних праць в т.ч. 23 книжок.


Криштопа Оксана Миколаївна

Криштопа Оксана Миколаївна

Лікар-невролог вищої категорії.

Стаж роботи 30 років.

Терещенко Леся Леонідівна

Терещенко Леся Леонідівна

Лікар-невролог  першої категорії.

Стаж роботи 18 років.