Надання офтальмологічної допомоги в поліклініці здійснюють досвідчені лікарі – офтальмологи, лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Основним завданням офтальмологічної служби поліклініки є персоналізований підхід до пацієнта, постійний контроль якості надання медичної допомоги. Кабінет оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє проводити сринингову діагностику патології органу зору.
Офтальмологічний кабінет укомплектований сучасним обладнанням, що дозволяє проводити автоматичну рефракто- і кератометрії,, підбір очкової корекції будь-якої складності, а також тонометр (вимірювання внутрішньоочного тиску) безконтактним способом.

Також в кабінеті здiйснюється дiaгностика та лiкування патологiï повiк (блефарити, в тому числi демодекознi, кон’юнктивiти, ячменi та халязiони), поверхнi ока – синдрома сухого ока, порушень проходимiстi сльозових шляхiв, захворювань переднього та заднього вiдрiзку ока – запалень рогiвки та склери, увеïтiв, захворювань скловидного тiла, сiткiвки. Також проводиться дiагностика катаракти та дiагностика, консервативне лiкування глаукоми та нагляд за такими хворими.

Проводяться рiзноманiтнi манiпуляцiï – масаж повiк з обробкою протидемодекозними засобами, промивання сльозових шляхiв, субкон’юнктивальнi, парабульбарнi iн’экцiï, консервативне та хiрургiчне лiкування халязiону, хiрургiчне видадення новоутворень повiк та реконструктивнi втручання на повiках при виворотi та заворотi повiк та iн.

Лікарі-офтальмологи:

Кандидат медичних наук, доцент, лікар-офтальмолог вищої категорії

Дацко Олена Валеріївна

044 568 8088

Стаж роботи за спеціальністю – 23 роки

          Основні напрямки її діяльності – проблеми офтальмології дорослих та дітей.  В області офтальмології дорослих – це увеїти при хворобі Рейтера, проблеми хірургічного лікування косоокості у дорослому віці, ураження  очей при деяких критичних станах та загальних захворюваннях організму, оптометрия, займається проблемами болю в офтальмології та ін. В дитячої офтальмології це проблема ретинопатії недоношених, дакріоциститів, що рецидивують, порушення рефракції та акомодації тощо.

         Дацко О.В. є автором 43 друкованих праць, серед яких 31 стаття у провідних наукових виданнях, затверджених ВАК України у якості фахових, 12 – навчально-методичного характеру. Співавтор двох науково-практичних посібників “Косоокість: навчальний посібник” та “Офтальмологія: навчальний посібник для лікарів за фахом “Загальна практика – сімейна медицина”. Постійно бере участь  у медичних конференціях, симпозіумах та ї, з’їздах, в т.ч. міжнародною участю, засіданнях товариств офтальмологів, педіатрів та сімейних лікарів, також у якості доповідача.

           Володіє різноманітними маніпуляціями – промиванням сльозових шляхів, субкон’юнкивальними, парабульбарними ін’єкціями, ін’єкціями у халязіон.

            Займається хірургічною діяльністю – володіє технікою мікрохірургічних втручань, реконструктивних операцій при захворюваннях повік (виворіт, заворіт повік, новоутворення (папіломи, базаліоми тощо), халязіони) з елементами косметології в тому числі,  та інтравітреальних ін’єкцій.