Стоматологічне відділення є структурним підрозділом КМКЛ№11, що надає вторинну допомогу пацієнтам , які звертаються в діагностичну поліклініку та знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Відділення розташоване на першому поверсі стаціонару. Матеріально-технічна база  відділення відповідає сучасним вимогам та дає можливість надавати якісну лікувально-хірургічну допомогу населенню мікрорайону ДВРЗ та Стара Дарниця.

Більшість лікарів відділення мають вищу кваліфікаційну категорію , що впливає на своєчасне виявлення , діагностику , лікування та профілактику стоматологічних захворювань.

Основні захворювання, які лікує стоматологічне відділення, це :

  • Карієсі його ускладнення ( пульпіт та періодонтит )
  • Некаріознівраження зубів
  • Захворюванняслизової порожнини рота
  • Захворювання тканинпарадонту

Для відновлення коронкової частини зуба використовуються сучасні фотополімерні матеріали , що відповідають естетичним вимогам.В лікуванні тканин парадонту першочерговим є професійна чистка зубів , із застосуванням ультразвукового скейлера, та подальшого лікування лазерним опромінюванням.

Хірургічна стоматологічна допомога надається пацієнтам з гострими запальними процесами в порожнині рота, а також проводиться планова санація з метою протезування та ортодонтичного лікування .

Стоматологічне відділення надає профілактичну діяльність, яка забезпечується превентивними методами лікування пацієнтів та диспансерним наглядом дитячого та дорослого населення.  Лікарями проводиться професійна гігієна порожнини рота, комплексний підхід до навчання пацієнтів домашній гігієні ( підбір засобів та засвоєння навичок по догляду за ротовою порожниною ).

Стоматологічне відділенна активно співпрацює з іншими структурними підрозділами лікарні для виявлення , діагностики , лікування та профілактики стоматологічних захворювань.

Завідуюча стоматологічним відділенням

Якимчук Олена Василівна

Якимчук Олена Василівна

044 568 8079

Лікар стоматолог вищої категорії. Закінчила УДМУ ім.О.О.Богомольця в 1993 році,  стаж роботи  за спеціальністю 25 років. Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень . Має спеціалізацію з хірургічної стоматології , пройшла курси лазерної терапії.